Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő: Medite... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-feltehetoen-1930-40-korul-mukodott-magyar-festo-Mediterran-tengerpart-Ak~II2590881
2590881
10376
414
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő: Mediterrán tengerpart. Akvarell, papír, sérült. 31,5×23 cm
: ekb