10384.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kárpátaljai téli táj. Tempera, vászon. Kissé sérült fakeretben, 25x32,5 cm