Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XIX. sz. második fele: Pihenő.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-jobbra-lent-XIX-sz-masodik-fele-Piheno-Akvarell-papir-Uvegezet~II2582320
2582320
10449
413
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XIX. sz. második fele: Pihenő. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 23×16 cm.
: karap_norbert