Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 394

Gaál (?) jelzéssel: Munkácsy Mihály portréja, XX. sz. eleje. Olaj, vászon, 50x32cm, restaurált. Fakeretben.
10436.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Jelzés nélkül, feltehetően XX. elején működött festő: Vadász a hóban. Olaj, vászon. Dublírozott. Apró sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45×70 cm
10437.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Isten báránya, triptichon. Olaj, karton. Biedermeier stílusú, antik üvegezett fa keretben. 44x19x3 cm
10438.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
XIX. sz. ismertlen japán művész munkája: Táj (terv egy kakemonohoz?), 1854 körül. Tus, papír. Papírra kasírozva, alján német nyelvű feliratok. 18×10 cm
10439.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10440.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
10441.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő: Kecskék a tájban. Olaj, vászon. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fa keretben. 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10442.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: János evangéliuma. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm
10443.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Olvashatatlan monogram (Benes István?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő: Vadász lóháton. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 34×21 cm
10444.

Rufpreis:
6 000 HUF
Olvashatatlan monogrammal (S.G.?), feltehetően XIX. sz. végén működött festő: Tóparti séta. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 32x63,5 cm
10445.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Szombat (?) jelzéssel, XX. század első fele: Tehénpásztor lány. Olaj, vászon, 34,5x44,5cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10446.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
17
Olvashatatlan (Kunffy?) jelzéssel: Portré, 1905. Olaj, vászon. Restaurált. 89,5×74 cm.
10447.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF