10450.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Dániel jelzéssel: Pipázó, 1905. Ceruza, papír, 41x26cm. Üvegezett, sérült fakeretben.