10448.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, Franz von Lenbach után, feltehetően XX. sz. első felében működött osztrák vagy német festő: Bismarck portré. Olaj, vászon. 50x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.