Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 214

Vitrumvius: Tíz könyv az építészetről. Bp., 1988. Képzőművészeti kiadó, Kiadói papírkötésben
16650.

Rufpreis:
1 000 HUF
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16651.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Turczi István: Erotikon. Eifert János aktfotóival. Bp., 2008, Kossuth Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16652.

Rufpreis:
3 000 HUF
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály. I-II. köt. Művészeti Könyvtár. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Műmellékletekkel és szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói/átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
16653.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, foltos elülső borítóval.
16654.

Rufpreis:
1 600 HUF
Balla Gabriella: Holics, Tata és Buda kerámiaművészete a 18. században. A Kárpát-Medence Kerámiaművészete. Szerk.: Vörösváry Ferenc. Bp., én., Novella. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16655.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16
Szabó György - Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Gyémánt László (1935- ) festőművész által DEDIKÁLT példány.
16656.

Rufpreis:
2 000 HUF
Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Körmendi, 207 p. Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16657.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lajta Gábor: Csernus Tibor. Képek a Sulkowski-gyűjteményből. Kiállítási katalógus. Bp., 2009., Kogart. A művész munkáinak színes reprodukcióival illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16658.

Rufpreis:
1 600 HUF
Konok Tamás: Konok. Kivonatok az erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok. 1985-1987. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. 43p. Magyar, angol és francia nyelven. Konok Tamás műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16659.

Rufpreis:
1 200 HUF
16660.

Rufpreis:
4 000 HUF
16661.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF