Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 214

16686.

Rufpreis:
800 HUF
16687.

Rufpreis:
800 HUF
Bán András: A lakás romantikája. A szép otthon. Bp.,1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis benyomódással és kis kopásnyomokkal.
16688.

Rufpreis:
800 HUF
Czinke Ferenc grafikusművész retrospektív kiállítása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16689.

Rufpreis:
800 HUF
Németh Lajos: Nagy Balogh János emlékkiállítása 1959. Magyar Nemzeti Galéria. Bp., 1959. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16690.

Rufpreis:
800 HUF
Stokes, Marianne & Adrian: Hungarian Journeys. Landscapes and Portraits 1905-1910. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16691.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szabó Gyula (Losonc) kiállítása. 1971. március-április. Összeáll.: N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor. Kiállítási katalógus. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
16692.

Rufpreis:
800 HUF
Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása, 1956. Szerk.: Frank János. Kiállítási katalógus. Bp., 1956, Ernst Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
16693.

Rufpreis:
800 HUF
Pereházy Károly: Az európai kovácsoltvas-művesség története. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kaidói papírkötés, jó állapotban.
16694.

Rufpreis:
1 000 HUF
16695.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Bíró Béla: Művészeti alkotások a gimnázium és leánygimnázium III-IV. osztálya számára. I. rész. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 119+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a borítón kis foltokkal.
16696.

Rufpreis:
800 HUF
Fritz von Ostini: Böcklin. Künstler-Monographien 70. Bielefeld&Leipzig, 1913, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés.
16697.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF