16693.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
Bernáth Aurél festőművész gyűjteményes kiállítása, 1956. Szerk.: Frank János. Kiállítási katalógus. Bp., 1956, Ernst Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.