Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály. I-II. köt. Művészeti Könyvtár. Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000013/Malonyay-Dezso-Munkacsy-Mihaly-I-II-kot-Muveszeti-Konyvtar-Bp-1907-Lampel-R-Wodian~II2577106
2577106
16653
413
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Malonyay DezsÅ‘: Munkácsy Mihály. I-II. köt. Művészeti Könyvtár. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Műmellékletekkel és szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói/átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval.
: tánczos_gábor