16655.
413. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 600 HUF
16
Balla Gabriella: Holics, Tata és Buda kerámiaművészete a 18. században. A Kárpát-Medence Kerámiaművészete. Szerk.: Vörösváry Ferenc. Bp., én., Novella. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.