Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 286

Bridzs. Felvevőjáték kezdőknek és haladóknak. Szerk.: Boóc András, Forgács Ferenc. Bp., é.n., Budapesti Bridzs Egyesület Elméleti Bizottsága. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, tollas bejegyzésekkel.
17418.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ötvenéves az Újpesti Cérnagyár. A Pamutfonóipari Vállalat Újpesti Cérnagyárának jubileumi, belső kiadványa. Szerk.: Paulovits Ágoston. Miskolc, é.n., Borsod megyei Lapkiadó Vállalat, 74 p. + 1 kihajtható tábla. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
17419.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ady: Illés szekerén; A menekülő élet. Bp., é.n., Athenaeum, 176 p. + 163 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik kötet elülső szennylapja kijár, tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17420.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál (egy kötetben). New York, 1960, Duna. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a belső kötéstáblák foltosak.
17421.

Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál (egy kötetben). New York, 1960, "Duna". Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a belső kötéstáblák foltosak.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17422.

Rufpreis:
2 000 HUF
Oravecz Imre: A chicagói magasvasút montrose-i állomásának rövid leírása. Egybegyűjtött versek. Bp., 1994, Helikon, 260 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17423.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 174+1 p. Első kiadás. A borítón Végh Dezső grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Szőcs Zoltán író, Szabó Dezső monográfusának ex libris-ével, tulajdonosi bélyegzőjével és autográf ajánlási soraival.
17424.

Rufpreis:
2 000 HUF
17425.

Rufpreis:
1 600 HUF
Körmendi János: Levelek az urológiáról. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17426.

Rufpreis:
1 800 HUF
10
17427.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gérard Francois: Szökevények a világűrben. Tarka Regénytár 13. Újvidék, é.n., Fórum Lap- és Könyvkiadó, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé laza kötéssel, egy lap kijár.
17429.

Rufpreis:
1 800 HUF
Halmosi Sándor: Annapurna déli lejtőin. Új Versek 18. Bp., 2016, Littera Nova-Fiatal Írók Szövetsége-Polis. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17430.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF