17420.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Ady: Illés szekerén; A menekülő élet. Bp., é.n., Athenaeum, 176 p. + 163 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik kötet elülső szennylapja kijár, tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.