Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 286

Közhasznu zsebkönyv. Diák-napló. 300 recept közszükségleti cikkek házi előállitására. Szerk.: Somló Károly. Bp., (1923), a szerző kiadása, 80 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, néhány kissé sérült lappal.
17431.

Rufpreis:
1 800 HUF
Simon Welfare, John Fairley: Arthur C. Clarke titokzatos világa. Ford.: Greguss Ferenc. H.n., 1993, Fabula, 208 p. Kiadói papírkötés.
17432.

Rufpreis:
1 600 HUF
17433.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szűgyi Zoltán: Vagyok aki vagyok. Bp., 2006, Új Mandátum. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17434.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gárdonyi Géza 3 db Göre Gábor-könyve: A Pesti úr. Bp., é.n., Singner és Wolfner. Átkötött egészvászon-kötés, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Göre Martsa lakodalma; A Kátsa. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, széteső állapotban.
17435.

Rufpreis:
1 400 HUF
17436.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kún József (összeá.): Magyar-német-orosz szótár, kb. 15.000 szóval. Gyula, Dürer, 1945. Kicsit szakadt papírkötésben.
17437.

Rufpreis:
1 000 HUF
Erdős Renée: Emlékeim. Fényképekkel illusztrált, ceruzás bejegyzéssel a borítón. Bp., Révai, 1931. Foltos, hajlott papírkötésben.
17438.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tamás Menyhért: Balbina. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17439.

Rufpreis:
1 600 HUF
Curwood, James Oliver: Kazán, a farkaskutya. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp., é.n., Genius, VII+147+5 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17440.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kinder meglepetés. Gyűjtők könyve. Pilisborosjenő, 1998., Fauszt & F. Kiadói kartonált papírkötés, kissé maszatos borítóval.
17441.

Rufpreis:
1 000 HUF
Móricz Zsigmond: Bováry úr (az Isten háta mögött). Legjobb könyvek sorozat 1. száma. Bp., Érdekes Ujság, 1917. Szakadt papírkötésben.
17442.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF