Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 286

Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, jó állapotban
17381.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pázmány Péter ismeretlen magyar könyve. Okok, nem okok. Pozsony, 1631. Hasonmásban közrebocsájtja és ismerteti: Stripsky Hiador.Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 23 p., 1 sztl. lev., 15 p. Facsimile kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült kiadói papírborítóval.
17383.

Rufpreis:
4 000 HUF
17384.

Rufpreis:
6 000 HUF
3 db angol szabadkőműves könyv a szertartásokról, rangokról: 1935 The perfect ceremonies of craft freemasonry, 1957 The ritual of the Holy Arch, 1947 United grand lodge of England, Constitutions
17385.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szabadkőművesség: MM. Taylors manual or hand-book of craft freemasonry containing the rituals of the ceremonies of initiation, passing & raising also the charges after each degree and explanations of the tracing boards. 1908. Minikönyv kissé kopott egészbőr kötésben
17386.

Szabadkőművesség: MM. Taylor's manual or hand-book of craft freemasonry containing the rituals of the ceremonies of initiation, passing & raising also the charges after each degree and explanations of the tracing boards. 1908. Minikönyv kissé kopott egészbőr kötésben

Rufpreis:
6 000 HUF
17387.

Rufpreis:
6 000 HUF
Takáts Gyula: Vulkánok, fügefák. Régi és új versek. A szerző által DEDIKÁLT, első kiadás. Bp.,1978., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17388.

Rufpreis:
4 000 HUF
Tormay Cecil: Bujdosó Könyv I-II. köt. [Egy kötetben.] Cleveland, 1977, Tormay Cecil Emlékbizottság. Emigráns kiadás. Egészvászon-kötés.
17389.

Rufpreis:
3 000 HUF
[Féval, Paul] Feval Pál: A szellem-kapitány. Regény a spanyol függetlenségi harcz idejéből. I-VI. köt. (két kötetben). Ford.: Mártonffy Frigyes. Pest, 1866-1867, Kertész József könyvnyomdája, 191+216+192 p. + 162+180+180 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17390.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bibliográfiai lexikon. A leggyakrabban előforduló görög és latin eredetű könyvtörténeti és bibliográfiai szakkifejezések kis szótára. Szerk.: Szolnoki Ernő. Az előszót írta: Dr. Fitz József. Bp., 1943, Vörösváry, 127 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17391.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kiss Dénes: Fényből és porból. Békéscsaba, 1983.,Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.  Számozott (216/250), a szerző által aláírt példány.
17392.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17393.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF