Bibliográfiai lexikon. A leggyakrabban előforduló görög és latin eredetű könyvtörténeti és bibliográfiai szakkifejezések kis szótára. Szerk.: Szolnoki Ernő. Az előszót írta: Dr. Fitz József. Bp., 1943, Vörösváry, 127 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.