Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 286

Cion bölcseinek jegyzőkönyvei. II. kiadás. Budapest, k.n., 1999. Kiadói papírkötésben.
17443.

Rufpreis:
1 800 HUF
Székelykereszturi Molnár Sándor: Lélekvirágok (versek). Dedikált. Bp., Szilágyi Erzsébet Erdélyi Nőegylet, 1932. Kiadói foltos papírkötésben.
17444.

Rufpreis:
1 000 HUF
Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Ny., 251+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papírborítóval.
17445.

Rufpreis:
1 600 HUF
Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. + Feuillet, Octave: Egy szegény ifjú története. Ford.: Salamon Ferenc. (Egy kötetben.) Közművelődési Könyvtár. Bp., é.n., Közművelődési Rt., 232+157 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17446.

Rufpreis:
1 000 HUF
13
Alcott: A kis rózsa hat nagynénje és hét unokaöccse. Átdolgozták: Stahl és Lermont. Ford.: De Gerando Antonina. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Harmadik kiadás. Destez Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal.
17447.

Rufpreis:
1 600 HUF
Nyerges András: A kapu. Bp.,1978,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Nyerges András (1940- ) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17448.

Rufpreis:
1 000 HUF
Illés Endre: Hamu. Hármaskönyv. 3. köt. Az elbeszélő. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.   A szerző, Illés Endre (1902-1986) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17449.

Rufpreis:
1 000 HUF
17450.

Rufpreis:
1 600 HUF
Lajta Kálmán: Családtagok. Regény. Bp.,1977,Szépirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, (1927-1989) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17451.

Rufpreis:
800 HUF
Pók Lajos: Kafka világa. Írók világa sorozat. Bp., 1981., Európa. Kiadói papírkötés.   A szerző, Pók Lajos (1919-1998) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17452.

Rufpreis:
800 HUF
Görgey Gábor: Alacsony az Ararát. Noé. Komédia. Handabasa avagy A fátyol titkai. Bp.,1971,Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Görgey Gábor (1929-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17453.

Rufpreis:
1 000 HUF
Reményi Béla: A hetedik nap. Versek. 1959-1961. Bp., 1962., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   A szerző, Reményi Béla (1914-1962) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17454.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF