Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 286

Sinka István: Denevérek honfoglalása. Bolyai Könyvek. Bp., 1941, Bolyai Akadémia (Pesti Lloyd-ny.) Első kiadás. Fáy Dezső rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papírborítóban, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17515.

Rufpreis:
1 600 HUF
17516.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17517.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mach, Ernst: Die Mechanik in ihrer Entwicklung. Historisch-kritisch dargestellt von Dr. Ernst Mach. Mit einem Anhang von Joseph Petzoldt. Achte Auflage. Leipzig, 1921, F. A. Brockhaus, XIV+521+1 p. Német nyelven. Könyvkötői félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
17518.

Rufpreis:
800 HUF
Kerekes György: Vajda János élete és munkái. Bp., 1901, Országos Irodalmi Rt., 236+1 p. Könyvkötői félvászon-kötés, sérült borítóval, egy javított lappal, intézményi bélyegzőkkel.
17519.

Rufpreis:
800 HUF
17520.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lysiae Orationes. Recensuit Theodorus Thalheim. Editio Maior. Lipsiae, 1901, Typis B. G. Teubneri, 3+L+400+3 p. Latin és ógörög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kopott borítóval.
17521.

Rufpreis:
800 HUF
Ujházi Ede: Régi színészekről. Bródy Sándor előszavával. Bp., 1908, A Nap Újságvállalat. Átkötött modern kemény-kötés, volt könyvtári példány, a gerincen címkenyomokkal.
17522.

Rufpreis:
1 200 HUF
17523.

Rufpreis:
1 000 HUF
17524.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pauer Antal: A Csobánc tetejéről láttam a Somlót. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kolontár, 1998., Kolontár Önkormányzata. Trombitás Veronika rajzaival. Kiadói kissé kopott papírkötésben.
17525.

Rufpreis:
1 000 HUF
Berkesi András: Különös ősz. Bp., 1977., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.    A szerző, Berkesi András (1919-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17526.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF