https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 185

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
15024.

Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1927 Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, é.n., Danubia, IV+136 p.+ 9 (fekete-fehér képtáblák) +1 (kihajtható alaprajz) + 2 (kihajtható térképek, közte Pécs térképe: 20x28 cm.) Második kiadás. Kiadói papírkötés. + 1934 Pécs. Szabad királyi város térképe, 1:20.000, utcajegyzékkel. Összeáll.: Erb Imre. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., kissé szakadt borítóval, 42 p. 20,5x33 cm
15025.

cca 1927 Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, é.n., Danubia, IV+136 p.+ 9 (fekete-fehér képtáblák) +1 (kihajtható alaprajz) + 2 (kihajtható térképek, közte Pécs térképe: 20x28 cm.) Második kiadás. Kiadói papírkötés. + 1934 Pécs. Szabad királyi város térképe, 1:20.000, utcajegyzékkel. Összeáll.: Erb Imre. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., kissé szakadt borítóval, 42 p. 20,5x33 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kartonált papírkötés, magyar és német nyelven.
15026.

Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Bp., 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kartonált papírkötés, magyar és német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hopp Ferencz: Kirándulásom Afrika keleti partján Kamerun érintésével a Kongohoz Bp., 1901. Fritz Ármin ny. (2)+50p. (Különlenyomat) Javított gerincű, kiadói papírborítóban.
15027.

Hopp Ferencz: Kirándulásom Afrika keleti partján Kamerun érintésével a Kongohoz Bp., 1901. Fritz Ármin ny. (2)+50p. (Különlenyomat) Javított gerincű, kiadói papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
12
Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
15028.

Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Településtudományi közlemények 11. Szerk.: Perényi Imre. Bp., 1959, Tankönyvkiadó Vállalat. 66+2 p. + 1 t. (Utcaképek, M=1:1000, kihajtható melléklet). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár. Megjelent 650 példányban.
15029.

Településtudományi közlemények 11. Szerk.: Perényi Imre. Bp., 1959, Tankönyvkiadó Vállalat. 66+2 p. + 1 t. (Utcaképek, M=1:1000, kihajtható melléklet). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár. Megjelent 650 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiss Erika Mária: Fehérvár - fehér folt? Hol volt királyaink koronázó és temetkező városa. Székesfehérvár, 2006, Regia Rex Kft., 90 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15030.

Kiss Erika Mária: Fehérvár - fehér folt? Hol volt királyaink koronázó és temetkező városa. Székesfehérvár, 2006, Regia Rex Kft., 90 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
1942 Vitéz Themesy Győző (szerk.): Földrajzi zsebkönyv. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15031.

1942 Vitéz Themesy Győző (szerk.): Földrajzi zsebkönyv. Bp., 1942, Magyar Földrajzi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Pál-Antal Sándor: A marosvásárhelyi utcák, közök és terek történeti névtára. Indicatorul istoric al strazilor, pasajelor si pietelor din Targu Mures. H.n., 1997, Mentor. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.
15032.

Pál-Antal Sándor: A marosvásárhelyi utcák, közök és terek történeti névtára. Indicatorul istoric al strazilor, pasajelor si pietelor din Targu Mures. H.n., 1997, Mentor. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1913. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 199 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, az utolsó lapon szakadással, hiányzó térkép-melléklettel.
15033.

Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1913. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 199 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, az utolsó lapon szakadással, hiányzó térkép-melléklettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Abonyi Árpád: Bosnyák képek. Bp., 1893., Athenaeum, 162+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15034.

Abonyi Árpád: Bosnyák képek. Bp., 1893., Athenaeum, 162+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Görgey Gábor: Volt egyszer egy Felvidék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
15035.

Görgey Gábor: Volt egyszer egy Felvidék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse