15034.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Abonyi Árpád: Bosnyák képek. Bp., 1893., Athenaeum, 162+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.