Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 185

15000.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
15001.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
15002.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15003.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15004.

Rufpreis:
8 000 HUF
15005.

Rufpreis:
8 000 HUF
25
[Howard Carter (1874-1939), Arthur Cruttenden Mace (1874-1928] Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1929], Franklin, 1 t. 169+1 p.+62 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kopásnyomokkal.
15006.

Rufpreis:
8 000 HUF
22
15007.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Bp., 1940. (Sopron, Rábaközi ny.) 3-181+[3] p.+5 t.+1 térk. mell.+1 mell. (beillesztett hibajegyzék). Korabeli, könyvtesttől elvált vászonkötésben
15008.

Rufpreis:
4 000 HUF
15009.

Rufpreis:
6 000 HUF
15010.

Rufpreis:
5 000 HUF
21
15011.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF