15011.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Molisch Hans: A Felkelő Nap országában. Ford.: Rapaics Rajmund. Természettudományi Könyvkiadóvállalat. XCVIII. Bp., 1930., Kir. M. Természettudományi Társulat, (Esztergom, Buzárovits Gusztáv-ny.), XI+464 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.