15033.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere 1913. [Wien], Erste K. K. Priv. Donau Dampf Schiffahrts Gesellschaft (DDSG), 199 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, az utolsó lapon szakadással, hiányzó térkép-melléklettel.