15024.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.