15029.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Településtudományi közlemények 11. Szerk.: Perényi Imre. Bp., 1959, Tankönyvkiadó Vállalat. 66+2 p. + 1 t. (Utcaképek, M=1:1000, kihajtható melléklet). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár. Megjelent 650 példányban.