17300.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Verne Gyula: Világfelfordulás. Ford.: Huszár Imre. Bp.,1900,Franklin,240 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, kijáró lapokkal, kissé sérült gerinccel, rossz állapotban.