Verne Gyula: Senki fia. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én.,Franklin, 414+1 p..... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/406/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/Verne-Gyula-Senki-fia-Ford-Gaal-Mozes-Bp-en-Franklin-414plus1-p-Szovegkozti-fekete-feher~II2508811
2508811
17299
406
Beschreibung: Verne Gyula: Senki fia. Ford.: Gaal Mózes. Bp.,én.,Franklin, 414+1 p.. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
: nagy_andras