17301.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Verne Gyula: A Szahara tengere. (L'Invasion de la mer.) Ford.: Dánielné Lengyel Laura. Bp.,én.,Franklin,234+1 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.