Kuruc jelzéssel: 3 db tájkép.
Tus, papír. 29x21cm. Részben jelzett. Ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Kuruc-jelzessel-3-db-tajkep-Tus-papir-29x21cm-Reszben-jelzett-Uvegezett-fa-keretben~II2454617
2454617
10811
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Kuruc jelzéssel: 3 db tájkép.
Tus, papír. 29x21cm. Részben jelzett. Üvegezett fa keretben.
: nagy_andras