10812.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Lang F (?) jelzéssel: Erdőszéle. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 29,5×20,5 cm