Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 363

Török Sándor Károly (1895 -?) : Vásári jelenet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 14x19 cm
10539.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,68
27,94
Pucser András: Kisváros. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 30x41 cm
10540.

Rufpreis:
8 000 HUF
Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41x30 cm
10541.

Rufpreis:
8 000 HUF
m. Lux Kálmán (?-?): Táj, házakkal. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 21x13 cm
10542.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Csontra festett miniatúra. India, XIX. sz. 9,5x6 cm Keretben
10543.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Holló jelzéssel: Bográcsozó parasztok. Olaj, vászon. 63,5x94,5 cm. Sérülésekkel.
10545.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Jan Halla?: Tájkép. Litográfia, papír. 23x42cm. jelzett.
10546.

Rufpreis:
1 200 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gésák. Akvarell, papír. jelzett: P....Pál 912., üvegezett keretben 20x12cm
10547.

Rufpreis:
5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 46x28cm
10548.

Rufpreis:
4 000 HUF
Prihoda István (1891-1956): Mária.  Rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm
10549.

Rufpreis:
5 000 HUF
Varga János (?): Virágáruslány. Olaj, vászon 35x25 cm. Jelzett, kopott, sérült keretben
10550.

Rufpreis:
8 000 HUF
Pierre Auguste Cot, (1837-1883) után: LOrage. Photogravuer, papír, sérülésekkel, Jelzett: Goupil, 25x17cm
10551.

Pierre Auguste Cot, (1837-1883) után: L'Orage. Photogravuer, papír, sérülésekkel, Jelzett: Goupil, 25x17cm

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF