m. Lux Kálmán (?-?): Táj, házakkal. Akvarell, papír. Üvegezett keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/m-Lux-Kalman-Taj-hazakkal-Akvarell-papir-Uvegezett-keretben-21x13-cm~II2457273
2457273
10542
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: m. Lux Kálmán (?-?): Táj, házakkal. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 21x13 cm
: karap_norbert