Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Megyesi-Lukrecia-Viragos-csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-Keretben-41x30-cm~II2458172
2458172
10541
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41x30 cm
: tm
Katalognummer: