Körmendy jelzéssel: "Aki ezt az én testemet (...)", 1949. Linómetszet,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Kormendy-jelzessel-Aki-ezt-az-en-testemet-1949-Linometszet-akvarell-papir-Uvegez~II2402981
2402981
10810
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Körmendy jelzéssel: "Aki ezt az én testemet (...)", 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm
: pelikán_kristóf