10809.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Kóbor jelzéssel: Havas fenyves. Olaj, karton. Dekoratív, sérült keretben. 31,5x43 cm