10808. 400. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
0 HUF
Kovács jelzéssel: Az épülő Erzsébet-híd, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x42 cm, keret: 42,5x53 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf