Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 294

Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J.R. uti naplója. Fordította: Vértesi Arnold. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas, sérült gerinccel és foltos lapokkal.
17945.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Bőrszobor. Szegedi kabaré. Szerkeszti.: Sz. Szigethy Vilmos. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Szeged, 1918., Engel Lajos, 104+8 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé kopott borítóval.
17946.

Rufpreis:
3 000 HUF
Darvas Róbert: Bridzsjáték és ellenjáték. A lejátszás módszere és művészete. Bp.,én., Pantheon. Második kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, illusztrált külső borító nélkül.
17947.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kunitzer István: Utazásom Bridzs-humor országban. Bp., (1933.), Arany János Ir. és Nyom. Műint. Illusztrált kiadói papírborítékban, sérült és részben javított borítóval, sarkaiban sérült és hiányos, szöveget nem érintő lapokkal.
17948.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Regény. Bp.,[1943],Révai,4+264+4 p. A borító rajza Byssz Róbert (1893-1961) munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült és hiányos, javított, pótolt illusztrált papír védőborítóban.
17949.

Rufpreis:
1 800 HUF
Himfy-Album. A pesti napló ajándéka. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
17950.

Himfy-Album. A "pesti napló" ajándéka. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.

Rufpreis:
2 000 HUF
Székelyföldi gyűjtés. Gyűjtötte és szerkesztette Mailand Oszkár. Magyar Népköltési Gyűjtemény VII. köt. Bp.,1905, Athenaeum, XXVI+592 p. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, ex libris-szel.
17951.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hétfalusi csángó népmesék. Gyűjtötte és jegyzetekkel kísérte Horger Antal. Magyar Népköltési Gyűjtemény X. köt. Bp.,1908, Athenaeum, VIII+464 p. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, ex libris-szel.
17952.

Rufpreis:
4 000 HUF
Sebestyén Gyula: A regösök. Magyar Népköltési Gyűjtemény V. köt. Bp.,1902, Athenaeum, XIV+505 p. + XIX (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, ex libris-szel.
17953.

Rufpreis:
4 000 HUF
Sebestyén Gyula: A regösök. Szerk.: - - Magyar Népköltési Gyűjtemény IV. köt. Bp.,1902, Athenaeum, XV+376 p. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben.
17954.

Rufpreis:
4 000 HUF
Somogymegye népköltése. Gyűjtötte, rendezte és világosító jegyzetekkel kísérte: Vikár Béla. Magyar Népköltési Gyűjtemény VI. köt. Bp.,1905, Athenaeum, XII+472 p. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, ex libris-szel, két felső sarkán kis kopásnyommal.
17955.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dunántúli gyűjtés. Gyűjtötte és szerkesztette: Dr. Sebestyén Gyula. Magyar Népköltési Gyűjtemény VIII. köt. Bp.,1906, Athenaeum, XXVI+599 p. + 5 (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, ex libris-szel.
17956.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF