Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 294

Szathmári Sándor: Gulliver utazása Kazohiniában. Bolyai Könyvek. Budapest, 1941, Bolyai Akadémia. Szalay Lajos festőművész-grafikus illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel.
17993.

Rufpreis:
1 800 HUF
Csurka István: Tűzugratás. Elbeszélések. Bp., 1956, Szépirodalom. Első kiadás. Csurka István (1934-2012) első nyomtatásban megjelent műve. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborító egy részét beragasztották.
17994.

Rufpreis:
1 000 HUF
17995.

Rufpreis:
1 400 HUF
Laicus Fülöp: Silvio. Regény a mentanai napokból. Ford. a váczi növendékpapság ,,Pázmány-egylete. Vác, 1876, Nyomatott Serédy G. siketn(éma) iparint(ézet) könyvnyomdájában. Első és második kötet egy kötetben. Későbbi félvászon kötésben, foltos címlapokkal, második kötet egyik lapja ragasztott szakadással.
17996.

Laicus Fülöp: Silvio. Regény a mentanai napokból. Ford. a váczi növendékpapság ,,Pázmány-egylete". Vác, 1876, Nyomatott Serédy G. siketn(éma) iparint(ézet) könyvnyomdájában. Első és második kötet egy kötetben. Későbbi félvászon kötésben, foltos címlapokkal, második kötet egyik lapja ragasztott szakadással.

Rufpreis:
1 400 HUF
Donászy Ferenc: Lázadás Indiában. Átdolg. Dr. Donászy Ferenc. Sebők Imre rajzaival. Bp., (1943.), Hungária. A borító Sebők Imre munkája. Illusztrált félvászon kötésben, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
17997.

Rufpreis:
1 200 HUF
Forintos Anna: Csendességben. Versek, festmények, rajzok. A szerző, festőművész, Forintos Anna (1937-) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990, Könyvkötő Szövetkezet-ny. Szerzői kiadás. Illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17998.

Rufpreis:
1 000 HUF
17999.

Rufpreis:
1 600 HUF
18000.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db magyar regény: Szitnyai Zoltán: Lángoló hegyek. Bp., 1934. Révai Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Könyvnapi kiadás. + Szentmihályiné Szabó Mária: Emberé a munka... I. kötet, Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
18001.

Rufpreis:
1 000 HUF
Antal László: Nyelvek nyomában. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
18002.

Rufpreis:
1 000 HUF
Moldova György: Égi szekér. Bp, 1982, Magvető. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. A szerző által aláírt példány.
18003.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Charles Dickens: Pickwick-mesék. R. Seymour és Phiz rajzolóművészeknek az 1838. évi londoni kiadásához készített illusztrációival. Hevesi Sándor kiadását átdolgozta Ottlik Géza. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 5200 példányban, ebből 4900 félvászon-kötésben, 300 félbőrkötésben, számozva. Számozatlan példány.
18004.

Charles Dickens: Pickwick-mesék. R. Seymour és Phiz rajzolóművészeknek az 1838. évi londoni kiadásához készített illusztrációival. Hevesi Sándor kiadását átdolgozta Ottlik Géza. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. "Megjelent 5200 példányban, ebből 4900 félvászon-kötésben, 300 félbőrkötésben, számozva." Számozatlan példány.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF