2 db magyar regény: Szitnyai Zoltán: Lángoló hegyek. Bp., 1934. Révai... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/2-db-magyar-regeny-Szitnyai-Zoltan-Langolo-hegyek-Bp-1934-Revai-Irodalmi-Intezet-Kiado~II1609549
1609549
18001
398
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 2 db magyar regény: Szitnyai Zoltán: Lángoló hegyek. Bp., 1934. Révai Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Könyvnapi kiadás. + Szentmihályiné Szabó Mária: Emberé a munka... I. kötet, Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
: tánczos_gábor