17955.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Somogymegye népköltése. Gyűjtötte, rendezte és világosító jegyzetekkel kísérte: Vikár Béla. Magyar Népköltési Gyűjtemény VI. köt. Bp.,1905, Athenaeum, XII+472 p. Átkötött aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötésben, ex libris-szel, két felső sarkán kis kopásnyommal.