17946.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Bőrszobor. Szegedi kabaré. Szerkeszti.: Sz. Szigethy Vilmos. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Szeged, 1918., Engel Lajos, 104+8 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, kissé kopott borítóval.