Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 292

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. kötet. . I. köt.: 1842-1844. II. köt: 1845-1846. [Pest, 1848, Emich Gusztáv], 1 (címkép,acélmetszet, Barabás Miklós-Tyroler József mellképe a költőről) t.+2+390+4 p., 3+369+8p. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, javított sarkokkal, kissé foltos lapokkal, aranyozott lapszélekkel, összességében jó példányok.
17398.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13
Verne Gyula: A gőzház. I-II. köt. Ford.: Szász Károly. Bp., én., Franklin, 1-198;2+199-356 p.Oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17399.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Verne Gyula: Senki fia. I-II. köt. Ford.: Gal Mózes. Bp., én., Franklin, 1-210; 2+211-414+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
17400.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Verne Gyula: Sándor Mátyás. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp., én., Franklin, 285; 279 p. Ötödik kiadás. Oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincen kis sérülés, kissé laza fűzéssel, és az I. kötetben a hátsó két üres lapon firkával.
17401.

Rufpreis:
8 000 HUF
10
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Harmadik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 197; 2+199-378 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az I. kötet kissé laza kötéssel, a II. kötet borítójának hátán folttal.
17402.

Rufpreis:
8 000 HUF
Verne Gyula: A két Kip testvér. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, 203 p.; Verne Gyula Összes Munkái sorozat George Roux eredeti rajzaival. Egyedül jogosított magyar kiadás. Festett, aranyozott, kissé sérült egészvászon kötésben, néhány foltos lappal.
17403.

Rufpreis:
8 000 HUF
Verne Gyula: A czetvadászok. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1902. Franklin. 158 l. 1 sztl. lev. /Verne Gyula összes munkái./ Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben, belül a fűzésnél sérült
17404.

Rufpreis:
4 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcan nap alatt. Ford.: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 279 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17405.

Rufpreis:
4 000 HUF
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1926], Franklin, 238 p. Hatodik kiadás. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17406.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hamvas Béla: A magyar Hüperion és más magyar vonatkozású esszék. I-II. köt. Hamvas Béla Művei 15-16. köt. Bp.,én., Medio. Benne: A magyar Hüperion, Az ősök útja és az istenek útja, Magyar vonatkozású esszék, Az öt géniusz, Bakony, A bor filozófiája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17407.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
17408.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Hamvas Béla: Arkhai és más esszék. (1934-1948.) Hamvas Béla Művei 7 köt. Bp.2002, Medio. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17409.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF