Verne Gyula: A gőzház. I-II. köt. Ford.: Szász Károly. Bp., én., Franklin, 1-198;2+199-356 p.Oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.