Verne Gyula: Senki fia. I-II. köt. Ford.: Gal Mózes. Bp., én., Franklin, 1-210; 2+211-414+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.