Verne Gyula: A czetvadászok. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1902. Franklin. 158 l. 1 sztl. lev. /Verne Gyula összes munkái./ Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben, belül a fűzésnél sérült