Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

1899 Háztartás. A magyar háziasszony közlönye. V évf. 1-36. szám. 1899. jan. 1-1899. dec. 20.+A Háztartás 1899. évi karácsonyi melléklete. Teljes évfolyam. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp.,1900, Athenaeum, 10+5751+15+1 p. Korabeli reklámokkal, receptekkel, érdekességekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben. +A Czentiméter szak- és divatlap egy melléklete.
17120.

1899 Háztartás. A magyar háziasszony közlönye. V évf. 1-36. szám. 1899. jan. 1-1899. dec. 20.+A "Háztartás" 1899. évi karácsonyi melléklete. Teljes évfolyam. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp.,1900, Athenaeum, 10+5751+15+1 p. Korabeli reklámokkal, receptekkel, érdekességekkel. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben. +A Czentiméter szak- és divatlap egy melléklete.

Rufpreis:
8 000 HUF
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17121.

Rufpreis:
5 000 HUF
18
17122.

Rufpreis:
4 000 HUF
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.
17123.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium, XXXV+324+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. Korabeli félvászon kötésben.
17124.

Rufpreis:
2 400 HUF
17125.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17126.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Dr. Soós Aladár: Étrendi előírások a gyakorlatban. Előszóval ellátta: Dr. Korányi Sándor. Bp.,1932, Orvosi Hetilap,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17127.

Rufpreis:
1 200 HUF
17128.

Rufpreis:
6 000 HUF
Marie Schandri: Regensburger Kochbuch./Anna Huber: Die vollständige Fastenküche oder praktische Anleitung zur Bereitung von Faltenpreisen. Zugleich ein Anhang zu jedem Kochbuche von - -. Regensburg, 1892, Alfred Coppenrath, V-XLI+3+508+142 p. Német nyelven. Kopott egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, a címlap és pár lap hiányzik, az utolsó két lap sérült, hiányos.
17129.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés. Bp.,1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
17130.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szemere László: A téli fülőkegomba. (Collybia Vellitipes Curt.) Az ínséges idők gombája. Különlenyomat KKött Kertészeti Közlönyéből. Pécs, 1930, Pécsi Irodalmi és Könyvnyomdai Rt, 22 p. Kiadói papírkötés.
17131.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF