17128.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Az Uj Idők receptkönyve. + Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1931-1934, Singer és Wolfnerm, XVI+272+8; 240 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon ceruzás recept bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal, valamint kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel.