17123.
357. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 4+256+4 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kötéstáblákkal.