Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 76

Tóth Pál: A baromfitenyésztés kézikönyve. A baromfibetegségek c. részt Dr. Hódossy József írta. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17144.

Rufpreis:
1 200 HUF
17145.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17146.

Rufpreis:
1 000 HUF
17147.

Rufpreis:
1 600 HUF
17148.

Rufpreis:
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1999, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17149.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Vendéglátóipari Egységes Ételreceptkönyv. Bp.,1955, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 3600 példányban.   Lukács István-Novák Ferenc-Nagy László: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Hufnágel György-Pár Gyula-Surnovszky Leó: Üzemi szakácskönyv. Bp.,1984,Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17150.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schandl József: Szarvasmarhatenyésztés. Függelék: A bivaly tenyésztése. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17151.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Fritz, Köhlein: Növények kiskerti szaporítása.;  Dr. Komiszár Lajos: Válaszok, szobanövény-kedvelők kérdéseire. KHO. Bp.,1980-1988, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.   Dr. Joel Fuhrmann: A diabétesz megelőzhető és gyógyható vége a cukorbetegségnek. Fordította: Béresi Csilla. Bp.,2017, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés.
17152.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1983.,Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17153.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Erika Katalin: A halfőzés művészete. Bp.,2002, Vitalon Etalon. Kiadói kartonált papírkötés.
17154.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gundel Imre - Harmath Imre: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17155.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF