Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

17621.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kassák Lajos: Megnőttek és elindulnak. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17622.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
17623.

Rufpreis:
2 000 HUF
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc, illusztrálta Szász Endre. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17624.

Rufpreis:
1 200 HUF
Földes Anna: Az Irodalmi Újság könyve. Tanulmányok, portrék, dokumentumok, mellékletben az 1956. nov. 2. szám facsimiléje. Bp.,2001, Széphalom Könyvműhely-Új KÉZirat Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17625.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Orbán Mendreszóra: Új magyar-szlovák szótár. II. kötet. Revideálta: Dr. Skultéty József. Bratislava/Pozsony,(1933),Wigand. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóban, sérült gerinccel.
17626.

Rufpreis:
1 200 HUF
17627.

Rufpreis:
1 800 HUF
17628.

Rufpreis:
1 200 HUF
Sziklay János: A testvérek. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt. Kicsit kopott vászonkötésben
17629.

Rufpreis:
1 000 HUF
Váth János: Pannontenger csillaga. Szombathely, [1917], Nemzedékek Irodalmi Vállalat. A szerző dedikációjával! Sérült, tűzött papírkötésben.
17630.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vikár Béla: Nevető rímek. Bp.,[1932], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 207+1 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.
17631.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jeel Cross: A kicserélt szőnyeg. Palladis Regénytár. Bp.,é.n.,Palladis Rt. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17632.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF